Wakacje powoli…

Author: admin  //  Category: Bez kategorii

Wakacje powoli dobiegają końca i niedługo uczniowie powrócą do swoich klas lub pójdą do nowych szkół. W okresie wakacyjnym często w wielu placówkach są wykonywane remonty, które mają wpłynąć na komfort naszych pociech oraz walory estetyczne. Malowanie korytarzy, nowe szafki w szatni a może remont łazienek czy sali gimnastycznej, wszystkie te prace należą do sektora zamówień publicznych. Oznacza to, że są finansowane ze środków państwa i znalezienie wykonawcy prac odbywa się na ogół na drodze nieograniczonego przetargu. Oznacza to, że każda firm, która chce się podjąć realizacji tego zadania może złożyć swoją ofertę. Warto jednak dobrze ją przemyśleć, na ogół zostają wybierane firmy, które zaproponowały najkorzystniejszą cenę, wyróżnił je fajny pomysł czy miały krótki termin realizacji. Inne zamówienia dotyczące szkół dotyczą często dostawców artykułów do szkolnych sklepików czy do stołówek. W tego rodzaju zadaniu, szanse wygrania i otrzymania zlecenia mają nawet małe firmy. Wystarczy tylko przeglądnąć dostępne w Internecie przetargi z naszego rejonu lub branży, może akurat znajdziemy coś idealnego dla naszej firmy. Wskazano zatem, że malowanie korytarzy, nowe szafki w szatni a może remont łazienek czy sali gimnastycznej, wszystkie te prace należą do sektora zamówień publicznych.

Comments are closed.